Alfons Kuuse mälestusraamatu esitlus rahvusvahelise kurtide päeval Tartus 30.09.2017

добавленные 27.09.2017 130 просмотры 0 комментарии

Eesti Kurtide Liidul on meeldivalt üllatunud, et vana kurt, kes saab kohe varsti 85 aastaseks, on otsustanud oma eluloo kirja panna, kuidas ta elas, kuidas ta rõõmustas. Ja kuidas ta elas rõõmsalt kaasa ja kuidas ta osales kurtide kogukonnas. Ta otsustas viibelda oma mälestusi. Nüüd on paks raamat valmis.

Raamatu nimi on “Alfons Kuuse mälestused”. Millest raamat räägib? Alfons jutustas lapsepõlvest, koolist ja teadlikust eluteest kurtide kogukonnas viipekeeles, mida tõlgiti kirjakeelde. Raamatu valmimiseks kulus umbes viis aastat. Nüüd on see raamat valmis, mida Alfons Kuusk soovib jagada kurtidele inimestele, kuid mitte ainult kurtidele, vaid ka kuuljatele inimestele, kes tahavad kurtide maailmaga lähemalt tutvuda. See on Alfonsi siiras soov.

Kuidas raamatut saada? Esimene võimalus raamatut omandada on 30. septembri rahvusvahelise kurtide päeval. Autor on kohal koos raamatutega ja jagab ka oma autogrammi. Kes soovivad osta, saavad kohapeal osta raamatut koos autogrammiga 20 euro eest.

Kui kohapeal pole sularaha kaasas, siis saab minuga ühendust võtta meili teel riinak61@gmail.com.

Eesti Kurtide Liit soovitab soojalt osta seda raamatut koos Alfons Kuuse autogrammiga. Pärast on hea lugeda ja meenutada temaga koos. Pärast panna autori raamatut aukohale oma raamaturiiulil.

Kohtumiseni laupäeval Tartus!

NB! Riina Kuuse palvel palun enne ülekande tegemist meili teel riinak61@gmail.com kontakti võtta ja täpsustada üle.

Saaja: Riina Kuusk
Arveldusarve: EE362200221012068628
Summa: 20,00 või rohkem tellitava raamatu arvu järgi
Selgitus: Alfons Kuuse mälestusraamat

Link: http://www.ead.ee/380191

Категории

0 комментарии

  • Аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войти

Введите свою электронную почту чтобы получить напоминание вашего пароля

Введите имя с Твиттера и адрес электронной почты