Eesti Kurtide Liidu sotsiaaltöötaja Külli Terras-Masingu oluline teade

добавленные 09.04.2020 30 просмотры 0 комментарии

Praegu on kehtestatud üle Eesti eriolukord, sellega seoses on kõik ametiasutused suletud. Dokumentide vormistamine nagu näiteks puude või töövõimetuse dokumentide vormistamine, kuidas see käib, kui asutuste uksed on kinni.

Arvestades keerulise olukorraga ja eriolukorraga otsustas valitsus, et kui kellegi puude või töövõimetuse tähtajad lõpevad 12. märtsi 31. augusti ajavahemikus, need pikendatakse automaatselt riigi poolt. Sellepärast pole neil inimestel vaja muretseda, kõik saavad koju jääda. Puude või töövõimetuse kaardid saadetakse teile postiga koju ja toetused makstakse jätkuvalt edasi.

Kui 6 (kuus) kuud on möödas, siis saab puude või töövõimetuse pikendamise dokumente vormistada. Praegu on olulisem koju jäämine ja lähikontaktide vältimine.

Meil on oluline teadanne Eesti Kurtide Liidu poolt. Kui teil on mingi mure või teema sotsiaalvaldkonnast, siis saab minuga kontakti võtta Skype kaudu. Meie saame suhelda eesti viipekeeles.

Skype vastuvõtuajad: esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 15.00 – 17.00.

Sotsiaaltöötaja Skype kasutajakonto: EAD sotsiaaltootaja.

Praegu on kõige olulisem jääda koju ja kaitsta ennast ja lähedaste tervist!

Lisainfo töötukassast: https://www.tootukassa.ee/uudised/tootukassa-pikendab-osalise-voi-puuduva-toovoime-kestust-ning-toovoimetoetuse-maksmist.

Külli Terras-Masing
Eesti Kurtide Liidu sotsiaaltöötaja

Категории

0 комментарии

  • Аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войти

Введите свою электронную почту чтобы получить напоминание вашего пароля

Введите имя с Твиттера и адрес электронной почты