Pensionäride selts „Hõbeniit” tähistas 30. aasta juubelit

added 09.03.2017 15 views 0 comments

Pensionäride seltsi juubelipeo ajal oli ilm ilus ja vaikne. Juubelipeole oli kutsutud külalisi ka väljastpoolt Tartut. Kohale olid tulnud Tallinna pensionäride seltsist tublit nende ürituste korraldajat – Ene Erm ja Evee Inkeri. Nemad käisid ka eelmisel meie pensionäride seltsi juubelil.

Pensionäride seltsi „Hõbeniit” esimees Alfons Kuusk jagas pensionäridele tänukirju koos seinataldrikuga, millel oli number 30 ja pilt tammelehe kujuga. Kurtide ettevõtte ja klubi hooned on rajatud Tartus Tamme linnaossa. Seinataldriku idee autor oli ühingu aseesimees Siim Kaunissaare ning kaasautor pensionäride seltsi esimees Alfons Kuusk.

Esimees Alfons Kuusk tänas Tartumaa Kurtide ühingu esinaist Anu Jõgi’t ja aseesimees Siim Kaunissaart ning kinkis neile tänukirja koos seinataldrikuga. Eesti Kurtide Liidu juhatuse liige Helle Sass tuli pensionäride seltsi juubelipeole, et austada pensionäride. Ta meenutas pensionäride seltsi esimesi juhte Nikolai Piirimägi ja Heldi Lättet, keda pole enam meiega. Kiidusõnu väärisid ka Lehte Kade ja Alfons Kuusk, kes on organiseerinud pensionäridele palju üritusi.
Esimees Alfons Kuusk kutsus peole ka noorte seltsi „Sõprus” esinaise Karin Liini ja aseesimehe Erki Jõgi. Ta meenutas, et noorte selts kutsus julgesti pensionäre möödunud aastatel lodja „Jõmmu“ laevasõidule ja ka Rootsi jõulureisile.
Kauaaegne endine pensionäride esinaine Lehte Kade kinkis tublile ja tugevale organiseerijale esimees Alfonsile ja tema abile Eevile kauneid lilleõisi.
Piduliku osa lõppedes toodi peolauale maitsvad pizzad.

Ühingu juhatus soovib pensionäridele – juubilaridele palju toredaid aastaid ja tugevat tervist!

TKÜ juhatus ja pensionäride selts „Hõbeniit”

Categories

0 comment

  • Only signed in users can add comments. Logging in

Insert your e-mail address to receiver a reminder of your password

Enter Twitter user name and your e-mail address