TKÜ pensionäride selts "Hõbeniit" tähistas Helve Võsakova 80. juubelit , Väino Kutta 75. sünnipäeva ja uue esinaise Maimu Sabali avakõne

added 25.01.2018 25 views 0 comments

17. jaanuaril oli pensionäride seltsi uue aasta esimene kokkutulek, kuhu olid tulnud ka kallid külalised Tallinnast ja Pärnust. Rõõm oli taaskohtuda Leida Aitaja, Inkeri Everi, Ene Ermi, Liivi Maidla ja Mati Kartusega.

Õnnitlesime jaanuarikuu sünnipäevalapsi: 80. juubelit tähistanud Helve Võsokovat, 75 aastaseks saanud Väino Kuttat, Endel Sulinit, Anu Jõgi, Siim Kaunissaart, Nikolai Põdramäge. Nad rõõmustasid huvitavate kingituste üle.

Dr. Nikolai Põdramägi rääkis koosolijatele väga huvitavalt terviseprobleemidest. Palusin dr. Nikolai Põdramäge, et ta läheks ka Tallinna ja Pärnu kurtidele terviseprobleemidest rääkima. Dr. Nikolai nõustus kohe, sest ta teab, kui keeruline on kurtidel infot koguda. Külalised olid väga rõõmsad.

Meeleolu oli kõigil pidulik, koosolemine möödus sõbralikus õhkkonnas. Kõik olid heas meeleolus ja lõbusad. Liivi laulis viipekeeles ning kõik laulsid ja viiplesid kaasa. Vahva oli!

Leppisime kokku, et tulevikus hakkame tihedamalt suhtlema ka Tallinna ja Pärnu sõpradega. Meie läheme neile külla ja kutsume endile külalisi.

Tänan kõiki, kes meie õnnestunud koosolemisele kaasa aitasid. Igaüks tõi söödavat-joodavat kaasa. Kogunesime tund aega varem, et lauda katta, kohvi keeta ja muidu juttu ajada. Laud oli ülirikkalik, et ei puudunud muuhulgas ka šampanja.

Suur tänu Anule, kes suure südamesoojusega aitab alati eakaid inimesi. Eriline tänu Enele, kes kirjutas sünnipäevalaste kaartidele südamlikult armsad tekstid.
Aitäh Siimule! Oled väga hea fotograaf ja videomeister, aitab alati arvutis trükkimisega! Eriline tänu Viktorile, kes on alati abivalmis ja hoolas klubiruumide remondimees ja abiline.

Olgem kõik terved ja rõõmsad! Kohtumiseni 14. veebruaril!

"Hõbeniit" esinaine Maimu Sabal

Categories

0 comment

  • Only signed in users can add comments. Logging in

Insert your e-mail address to receiver a reminder of your password

Enter Twitter user name and your e-mail address