Pensionäride seltsi "Hõbeniit" pere tähistas sõbrapäeva

added 15.02.2018 26 views 0 comments

14. veebruaril, sellel ilusal sõbrapäeval, tulime kokku kõik „Hõbeniidi“ pere, et omavahel häid soove edasi anda. Õnnitlesime ka meie kalleid sünnipäevalapsi: Leida Kuuske, kes on auväärses eas ja sai 86.-aastaseks, Alli Käpa jõudis 78. verstapostini ja on ikka tubli ja aktiivne.

Tahan ellu äratada meie pensionäridele mõeldud seinalehte, kuhu läheksid kirja meie kohtumiste ja tegemiste lood. Samuti soovin, et meile tuleksid külla meie sõbrad Pärnust, Tallinnast on alati oodatud uudised, mida tahame meie ühingutes ja mujal maailmas. Üheskoos üksteist aidates ja armastades, suudame kindlasti palju ja huvitavat äratada. Meil on niigi tublid aitajad olemas, meie ei tohiks unustada Eevi Elkenit, kes hoiab meie rahaasjad ausalt ja korralikult alati koos. Ene Pihus teeb kenasid lugusid meie tegemistest, elust. Head südamest tulevad read, sõnumid lähevad kõigile hinge.

Meie kurdid, nii noored kui vanad on läbi aegade väga sportlikud inimesed, meil on palju, palju andekaid sportlasi ja nüüd pean meelde tuletama, et sporti, tervislikke eluviise ei tohi kunagi unustada, sportlik vaim peab meid saatma kuni ainult jaksame ennast liigutades. Päevad lähevad nii kiiresti, alles tähistasime jõule, juba vaatab päike taevast selgemalt ja toob lähemale ilusa kevade. Väga tähtis on nüüd kõikidel püüda kokku võtta ja üha rohkem õues viibida, sest päike toob ka inimestele head meeleolu, sära silmisse. Hoidke üksteist, andke jõudu ja tahet kõikidele oma kaaslastele, siis on kõik eluraskused ning mured ületatavad.

Kõike head igasse päeva!

„Hõbeniit“ esinaine Maimu Sabal

Categories

0 comment

  • Only signed in users can add comments. Logging in

Insert your e-mail address to receiver a reminder of your password

Enter Twitter user name and your e-mail address