Eesti Kurtide Liidu juhatuse väike infomuudatus valimisest ja liidukoosoleku läbiviimisest 2023

added 17.03.2023 2 views 0 comments

Tere armsad kurtide kogukonna inimesed, armsad liikmesorganisatsiooni esindajad!

13. märtsil oli Eesti Kurtide Liidu juhatuse koosolek, kus meie arutasime mitmeid teemasid, sealhulgas ka kalenderplaani. Kalenderplaanis peab natuke muudatusi tegema, mitte eriti palju, muudatused on tingitud paljudest mitmetest põhjustest, mida ei osatud aasta alguses näha. Põhiline muudatus puudutab ainult liidukoosoleku kuupäeva muutmist, varem oli juttu 27. mai koosoleku toimumisest. Arutasime juhatusega ja leidsime, et liidukoosolekut ei ole hea edasi lükata juuni algusesse, ja otsustasime liidukoosoleku üks nädal varasemaks tuua ehk 20. maile.

Sellega seoses rakendub automaatselt juhatuse esimehe, juhatuse liikme ja revisjonikomisjoni liikme kandidaadi esitamise tähtaeg 27. aprilli asemele 20. aprilliks.

Aga muu info, valimise reeglid ja punktid jäävad samaks! Kui soovite meelde tuletada, siis allpool link http://www.ead.ee/381219, kuupäev on lihtsalt parandatud.

Kellel süda valutab Eesti Kurtide Liidu tuleviku suhtes, palun olge aktiivsed kaasa osalema!

Meie juhatus on juba viis aastat töötanud ja ootame teie aktiivset osalemist. Meie arvasime ja lootsime juba esimeste kandidaatide avalduste laekumist, kuid siiani pole need veel laekunud. Kohe varsti läheneb kandidaatide esitamise tähtaeg! Palun olge aktiivsed ja valutage südant tuleviku pärast!

Pidage meeles, et Eesti Kurtide Liidul on esindusorganisatsioonina võimalik poliitikat ajada riiklikul tasandil! Eesti Kurtide Liit on väga oluline teile, kes teie jagate probleeme ja muresid meile, siis meie saame läbi analüüsida ja esitada institutsioonidele. See on väga oluline moment!

Meie loodame väga, et kohe varsti hakkavad teie avaldused meile laekuma!

Meie näeme teid varsti!

Categories

0 comment

  • Only signed in users can add comments. Logging in

Insert your e-mail address to receiver a reminder of your password

Enter Twitter user name and your e-mail address