Rahvusvahelise kurtide päeva tähistamine „AHHAA” teaduskeskuses

lisatud 28.09.2016 33 vaatamist 0 kommentaari

Sellel aastal otsustas meie juhatus kutsuda ühingu liikmed Teaduskeskusse „AHHAA”, kus on palju erinevaid atraktsioone, mitmeid saale väljapanekutega, trikimänge ja palju muud huvitavat. Osalema oli tuldud nii Tartust, Võrust, Pärnust kui ka Kohtla-Järvelt. Kõige eakam ühingu liigegi oli kohal: 90-aastane erksa vaimuga Erika Üprus tütre saatel.

Väga põnev oli julgustükk sõita ülal lae alla paigutatud köie peal jalgrattaga! Hardunult jälgiti teleekraanilt filmi beebi arengust emaihus. Kõheda tunde tõid klaasi taha paigutatud 150 aasta jooksul kogutud erinevad preparaadid väärarengutest. Palju emotsioone tekitas peeglitega labürindis teed väljapääsu poole otsida!

Hiljem istusime koos sama maja avaras kohvikus. Ühingu esimees Anu Jõgi ja juhatuse liige Alfons Kuusk tervitasid kohalolijaid rahvusvahelise kurtide päeva puhul. Alfonsil oli koostatud põnev viktoriin kurtidega seotud küsimustest, tublimad said mõnusaid auhindu. Samal ajal tuli kohviku seinal olevalt teleri ekraanilt Estonia kontsertsaalis toimuvate presidendivalimiste ülekanne. President jäi valimata... Aga meie kurtide päeva arendav ja mõnus üritus õnnestus suurepäraselt!

Ühingu juhatus

Kategooriad

0 Kommentaari

  • Kommentaare saavad lisada sisseloginud kasutajad. Login sisse

Parooli meeldetuletuseks sisesta e-posti aadress

Sisestage Twitteri kasutajanimi ning enda e-post.