Tartu pensionäride selts “Hõbeniit” tähistas Alfons Kuuse 85. juubelit

lisatud 30.10.2017 17 vaatamist 0 kommentaari

Tartu pensionäride seltsi "Hõbeniit" esimees Alfons Kuusk tähistas oma 85. juubelit toreda peoga 25. oktoobril klubis. Kohale oli tulnud EKL president Tiit Papp koos tütre juhatuse liikme Sirle Papiga, et teha intervjuu AK viipekeelsete uudiste jaoks. Kaugemalt oli tulnud kohale ka Alfonsi kauaaegne sõber Koit Püvi abikaasa Astaga.

Tiit kõneles Alfonsi tublidusest, jätkuvast aktiivsusest ja mõtteerksusest. Parimate soovidega anti koos juhatuse liikmete Sirle ja Hellega üle kaunis ja suur lillekimp.

Tartumaa Kurtide Ühingu juhatus kinkis Alfonsile tänukirja ja erilise valgest marmorist suursuguse üllatuse, millel on Alfons kujutatud rätsepaistes pantomiimi tegemas. Koos sellega ka soovid, et Alfons oleks veel palju aastaid tugeva tervisega, aktiivne ja heade mõtetega.

Õnnitlemas käis ka Tartu linna volikogu liige, kultuurikomisjoni esimees Nikolai Põdramägi, kes ütles, et imetleb Alfonsi nooruslikkust ja energiat. Ta soovis juubilarile tugevat tervist, õnnelikke ja toredaid päevi veel pikkadeks aastateks.

Kategooriad

0 Kommentaari

  • Kommentaare saavad lisada sisseloginud kasutajad. Login sisse

Parooli meeldetuletuseks sisesta e-posti aadress

Sisestage Twitteri kasutajanimi ning enda e-post.